Оцените сайт

Неплохой
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

 
5 років з дня заснування ЦПП
12 грудня 2018 року – 5 років з дня заснування Центру профорієнтації та працевлаштування Одеського професійного ліцею технологій та дизайну

Уже 5 років на базі Одеського професійного ліцею технологій та дизайну працює Центр профорієнтації та працевлаштування (ЦПП), згідно розробленого положення, метою діяльності якого є вирішення питань проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування учнівської молоді, випускників ліцею, інших осіб, які навчаються або мають відповідний освітній рівень після закінчення навчання за набутими професіями, сприяння розвитку молодіжних ініціатив у трудовій сфері. 
Одеський професійний ліцей технологій та дизайну перший заклад професійної освіти в регіоні на базі якого був створений ЦПП. За роки діяльності надано вакансій на виробничу практику – 823; вакансій на працевлаштування – 605; працевлаштовано – 568 учнів.
Основні завдання ЦПП полягають у вивченні та адаптації передового вітчизняного та міжнародного досвіду з питань забезпечення зайнятості, профорієнтації та професійної підготовки молоді, що дозволило найбільш ефективно скорегувати роботу за такими напрямками, як-от: 
-забезпечення прав та інтересів молоді на ринку праці;
-сприяння при наданні робочих місць випускникам ліцею під час пошуку вакансій, навчання,  для проходження виробничої практики;
-сприяння залученню молоді до підприємницької діяльності, підтримка розвитку молодіжного підприємництва;
-підвищення рівня професійної підготовки учнів.
З другого семестру 2018-2019 н.р. ЦПП проводить День відкритих дверей кожного вівторка з метою ознайомлення діяльності Центру, професійної орієнтації майбутніх абітурієнтів. Знайомство з професіями, які можна у  
Керівником та працівниками ЦПП впроваджуються нові форми співпраці, інформаційно-комунікативні та інноваційні технології у процесі сприяння професійній орієнтації та працевлаштуванню молоді. У Центрі надаються рекомендації у сферах професійної орієнтації,  пошуку вакансій, проходження учнями виробничої практики та подальшого працевлаштування.
Одним з напрямком роботи Центру профорієнтації та працевлаштування є створення бази даних про учнівську молодь, яка звернулась до ЦПП щодо працевлаштування та проходження виробничої практики, і про наявність вільних робочих місць для молоді на підприємствах міста Одеса, Одеської області та України. Надання працівниками ЦПП кваліфікованих консультацій з економічних, фінансових, юридичних та інших питань сприяє створенню молодіжних підприємств. 
Професійна підготовка учнів організовується ЦПП шляхом проведення семінарів з техніки пошуку роботи, тренінгів, у тому числі з сучасних методик саморегуляції, самонавчання та самовдосконалення, основ підприємництва, інших напрямів діяльності, що сприяють розв'язанню проблем працевлаштування та зайнятості молоді. Надається інформація з питань отримання додаткової освіти або професії.
Рейтингова система оцінювання молоді, що прийнята у ЦПП, генерує бажання учнів реалізувати свій інтелектуальний потенціал в умовах посиленої конкуренції. Важливим також є складання професійного портфоліо,  впорядкованого, грамотно оформленого набору досягнень учнів в різних сферах діяльності. Для реальної демонстрації роботодавцям своїх професійних знань, умінь та навичок у ліцеї розроблено рекомендації щодо складання портфоліо та проведиться тренінг «Створення професійного портфоліо», що забезпечило досягнення таких цілей: засвоєння учнями знань, необхідних для створення власного професійного портфоліо, формування та вдосконалення навичок презентації власної професійної діяльності для перемоги в конкурентній боротьбі. Професійні портфоліо мають таку структуру: 
- Особова картка учня;
- Резюме;
- Розділ «Портфоліо документів» - інформація про участь майбутнього кваліфікованого робітника у конкурсах професійної майстерності, олімпіадах з предметів професійної підготовки, майстер-класах, тренінгах, семінарах професійної направленості;   
- Розділ «Портфоліо робіт» - колекції робіт майбутнього кваліфікованого робітника (фотоматеріали), виконаних під час навчання в ліцеї згідно з переліком освітньо-виробничих робіт та пробних робіт, виконаних за підсумками виробничої практики на підприємстві;
- Розділ «Портфоліо відгуків» - характеристики та рекомендаційні листи керівників виробничої практики на підприємствах. 
Ефективна організація системи мотивації залучення учнів до активного пошуку конкретного місця роботи задовго до закінчення ліцею, при підтримці та допомозі кваліфікованих працівників ЦПП є одним із найважливіших чинників формування успішної подальшої кар’єри випускників ліцею. 
Вивчення ринку праці Одеської області дозволяє врахувати попит регіону на робітничі кадри та потреби підприємств та організацій, які є безпосередніми замовниками кадрів у підготовці кваліфікованих робітників. 
Подальша реалізація проекту сприятиме підготовці конкурентоспроможних на ринку праці кваліфікованих робітників, адаптації їх у практичній діяльності на підприємстві, встановленню та підтримці зв’язку з випускниками та здійсненню моніторингу їх професійної кар’єри.

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 

5 років з дня заснування ЦПП

 12-12-2018, 15:39 / Автор: admin / Комментариев: 0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавление комментария:
Имя:
E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031