Оцените сайт

Неплохой
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

 

Міжнародні зв’язки  

З 2010 року Одеський професійний ліцей технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» співпрацює з Фондом німецької економіки з міжнародного співробітництва (SES – служба старших експертів) в рамках Україно-Німецької співпраці для підготовки фахівців на рівні міжнародних стандартів.

SES – некомерційна організація, яка створена при фінансовій підтримці Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку. Метою роботи Фонду (SES – служба старших експертів) є сприяння міжнародній економічній співпраці. SES працює з досвідченими експертами з Німеччини, які надають допомогу консультативно-навчального характеру в різних сферах діяльності. Експерти володіють багаторічним досвідом роботи, багатим життєвим досвідом і відрізняються величезним бажанням допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців.

До Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» були запрошені експерти SES з Німеччини:


2011 рік:

  • Ренате Цаппе, експерт SES по навчанню перукарському мистецтву, манікюру і педикюру, в рамках проекту UA-ODFRISEUR (25.04.2011 р. – 15.05.2011 р.);

  • Уве Мут, експерт SES в галузі флористики, в рамках проекту
    UA-ODBLUME (03.05.2011 р. – 23.05.2011 р.);

2012 рік:

  • Франк Грунау, експерт SES з фотографії, в рамках проектів
    UA-ODPHOTO (03.05.2012 р. – 24.05.2012 р.) та UA-ODPHOTO2 (04.10.2012 р. – 26.10.2012 р.);

  • Ілземарі Еггерс, експерт SES в галузі флористики, в рамках проекту UA-ODBLUM2 (03.05.2012 р. – 18.05.2012 р.).

Міжнародні експерти надавали допомогу консультативно-навчального характеру учням та педагогічним працівникам ліцею. Учні ліцею мали змогу спостерігати майстер-класи німецьких експертів і одержувати знання і навички міжнародного рівня, ознайомитись із європейськими стандартами і технологіями; педагогічні працівники – отримати бізнес-консультації, підвищити кваліфікацію і обмінятися досвідом роботи.

Діяльність експертів SES дала можливість ознайомитись з трудовими прийомами фахівців, з новими засобами та пристосуваннями для виконання перукарських, флористичних робіт та робіт у галузі фотографії, з сучасними методами та технологіями виконання робіт; одержати нові знання і навички.

В навчальному закладі була проведена презентація проектів UA-ODFRISEUR, UA-ODBLUME, UA-ODPHOTO, що дало можливість оцінити уміння та побачити досягнення учнів, отримані під час прийняття участі у міжнародному проекті.

Співробітництво з міжнародними експертами SES дало можливість підвищити кваліфікацію та майстерність майстрів виробничого навчання і викладачів, отримати консультації та обмінятися досвідом роботи, що сприяло формуванню професійних якостей учнів ліцею.

 


У 2014 році навчальний заклад планує продовжити співпрацю на міжнародному рівні.


В Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» з 25 листопада по 09 грудня 2014 року працював експерт SES в галузі фотографії Франк Грунау в рамках проекту UA-ODPHOTO4.

Франк Грунау надав допомогу консультативно-навчального характеру та проводив майстер–класи для учнів та педагогічних працівників ліцею.

04 грудня 2014 року Проведена презентація проекту UA-ODPHOTO4 та відкриття фотовиставки «Impression», що дало можливість оцінити досягнення учнів, отримані під час роботи міжнародного експерта.

Учні з професії «фотограф (фотороботи)», які творчо і талановито виконували роботи під час роботи проекту, отримали відповідні сертифікати. 

 

Співробітництво з міжнародними експертами SES дає можливість учням ознайомитись із європейськими стандартами і технологіями, підвищити кваліфікацію та майстерність майстрів виробничого навчання і викладачів, отримати бізнес-консультації та обмінятися досвідом роботи, що сприяє формуванню професійних якостей учнів ліцею.


За більш детальною інформацією звертайтесь до представників Центру профорієнтації та працевлаштування. Листи надсилайте на електронну адресу Центру: info@nlicey-сеntr.com.ua


«    Август 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031