Оцените сайт

Неплохой
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

 

Науково-дослідна робота центру

 

 

 

Одним з напрямків діяльності Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» є організація і проведення науково-дослідної роботи, в якій приймає участь весь педагогічний колектив.  

Науково-дослідна робота є одним з важливіших засобів підвищення якості підготовки та виховання учнів ліцею. Наукова робота ґрунтується на багаторічній практиці та науковому досвіді, накопиченому за часи існування навчального закладу і розглядається як складова частина підготовки висококваліфікованих фахівців протягом усього періоду навчання. Найбільш поширеними формами науково-дослідної роботи є індивідуальна робота: участь у виконанні конкретних завдань з науково-дослідної роботи, участь у «круглих» столах, семінарах, підготовка наукових публікацій тощо.  

Одеський професійний ліцей технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» співпрацює з провідними вченими в галузі педагогіки та методики професійної освіти ПНПУ імені К. Д. Ушинського та ОНУ ім. І. І. Мечникова, що сприяє впровадженню нових освітніх технологій в навчально-виробничий процес для більш ефективного використання педагогічного потенціалу і матеріально-технічної бази закладу.  

Для формування якісного рівня освіти, який задовольнить потреби майбутніх спеціалістів в інтелектуальному та професійному розвитку, є залучення педагогічних працівників до науково-дослідної діяльності.  

Очолює навчальний заклад Шапошнікова Наталія Петрівна, кандидат педагогічних наук, доцент. Тема дисертаційного дослідження «Адаптація учнів ПТНЗ до умов ринкової економіки засобами педагогічного менеджменту». Шапошнікова Наталія Петрівна – одна з провідних вчених у галузі професійно-технічної освіти. Н. П. Шапошнікова зробила вагомий внесок у створенні педагогічних концепцій в наданні професійної освіти молоді з обмеженими фізичними можливостями з проблемами слуху.  

В навчально-виробничому процесі ліцею задіяні викладачі та аспіранти ВНЗ:  

Лісовська Ольга Михайлівна, заступник директора з навчально - методичної роботи. Аспірант кафедри соціальної педагогіки, психології та педагогічних інновацій Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського». Тема дисертаційного дослідження «Формування конкурентоспроможності майбутніх кваліфікованих робітників у професійних навчальних закладах сфери послуг»;  

Столярова Вікторія Анатоліївна, викладач спеціальнихдисциплін. Аспірант кафедри соціальної педагогіки, психології та педагогічних інновацій Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського». Тема дисертаційного дослідження «Професійна підготовка майбутніх закрійників швейного виробництва з використанням комп’ютерних технологій »;  

Традиційним є проведення в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» науково-практичних конференцій, присвячених актуальним проблемам виховання молоді з особливими потребами та інтеграції їх у суспільство, підготовці висококваліфікованих робітничих кадрів з впровадженням у навчальний процес інноваційних форм і методів навчання. За матеріалами науково-практичних конференцій видаються інформаційні збірники.

Особливу увагу в навчальному закладі приділяють питанням успішного працевлаштування і формування майбутньої кар’єри випускників. 24 лютого 2012 р. проведено науково-практичну конференцію «Професійна кар’єра випускника ПТНЗ: сучасний стан і перспективи формування», в пленарному засіданні до якого було залучено випускників, педагогів ліцею та запрошених провідних фахівців. 

 

Переглянути матеріали науково-практичної конференції «Професійна кар’єра випускника ПТНЗ: сучасний стан і перспективи формування».Sbornik_karera.doc [2,04 Mb] (cкачиваний: 9)">  

 

19 лютого 2014 року відбулась науково-практична конференція «Інтеграційні процеси в сфері професійної освіти для створення єдиного освітнього простору професійно-технічних і загальноосвітніх навчальних закладів» за участю Одеського професійного ліцею технологій та дизайну, Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського», Одеського національного університету ім. І. І. Мечнікова, Інформаційно-методичного центру Департаменту освіти і науки Одеської міської ради, Одеського обласного інституту удосконалення вчителів. 

Захід направлений на удосконалення фахової майстерності педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл та створення єдиного освітнього простору професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів.

В рамках науково-практичної конференції педагогічні працівники ліцею провели майстер-класи та презентували досвід своєї роботи.

Спільна робота педагогічних працівників системи професійно-технічної освіти та загальноосвітніх навчальних закладів спрямована на вирішення проблеми свідомого вибору випускниками шкіл майбутньої професії, формування і розвиток якостей, необхідних для кваліфікованих робітників. 

В результаті дискусії, яка розгорнулась в процесі обговорення проблеми формування світогляду майбутніх кваліфікованих робітників, вироблені відповідні рекомендації по вихованню інтересу і поваги до робітничих професій у учнів шкіл, формуванню і розвитку якостей, необхідних для підготовки до продуктивної праці.

 

Переглянути матеріали науково-практичної конференції «Інтеграційні процеси в сфері професійної освіти для створення єдиного освітнього простору професійно-технічних і загальноосвітніх навчальних закладів».

  

За більш детальною інформацією звертайтесь до представників Центру профорієнтації та працевлаштування. Листи надсилайте на електронну адресу: info@nlicey-сеntr.com.ua

  

 «    Август 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031