Оцените сайт

Неплохой
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

 

Структура Центру

Основні напрями роботи Центру

1. Центр забезпечує: реалізацію права громадян на працю, відповідно до їх бажань, інтересів і здібностей з метою задоволення потреб економіки та суспільства у кваліфікованих та конкурентоспроможних на ринку праці робітниках.

2. Діяльність Центру спрямована на впровадження нових форм співробітництва освіти, промисловості та бізнесу; впровадження інформаційно-комунікативних та інноваційних технологій у процесі сприяння професійної орієнтації та працевлаштування.

3. Центр може надавати рекомендації: у сфері професійної орієнтації, у сфері пошуку вакансій, у сфері проходження учнями навчально-виробничої практики та подальшого працевлаштування.

4. Центр створює бази даних про учнівську молодь, яка звернулась до Центру щодо працевлаштування та проходження виробничої практики та про наявність вільних робочих місць для молоді на підприємствах незалежно від форм власності на території України.

5. Центр бере участь у дослідженнях ринку праці міста Одеса, Одеської області та України.

6. Центр підбирає місця роботи для учнів, які звернулися з проханням про пошук місця виробничої практики та пошук вакансії.

7. Центр сприяє створенню молодіжних підприємств шляхом надання юридичних та інших консультаційних послуг.

8. Центр організовує консультації для молоді з економічних, фінансових, юридичних та інших питань.

9. Центр залучає молодь до участі в різноманітних фестивалях, культурних акціях, олімпіадах тощо, які відповідають меті діяльності Центру.

10. Центр організовує ярмарки, виставки товарів, які були створені молоддю.

11. Центр організовує провадження видавничої, інформаційної та іншої діяльності, що відповідає завданням Центру та не суперечить чинному законодавству України.

12. Центр надає інформацію з питань отримання додаткової освіти або професії.

13. Центр здійснює моніторинг на регіональному ринку праці, діяльності молодіжних організацій, центрів науково-технічної творчості та ін.

14. Центр здійснює міжнародні зв’язки з питань, що належать до його компетенції.

15. Центр організовує професійну підготовку учнів шляхом проведення семінарів з техніки пошуку роботи, тренінгів, у т. ч. з сучасних методик саморегуляції, самонавчання та самовдосконалення, основ підприємництва, інших напрямів знань, що сприяють розв'язанню проблем працевлаштування та зайнятості молоді.

16. Центр організовує та здійснює разом з зацікавленими установами та організаціями профорієнтаційні заходи.

17. Центр організовує проведення «Днів відкритих дверей», «Днів зайнятості», «Днів інформації», «Днів абітурієнта», «Ярмарків вакансій» та інших профорієнтаційних заходів, які сприятимуть пошуку роботи учнівською молоддю.

«    Август 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031