Оцените сайт

Неплохой
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

 

Профорієнтація


      Що таке профорієнтація? Профорієнтація – це науково обґрунтована система соціально-економічних, психолого-педагогічних, медико-біологічних і виробничо-технічних заходів по наданню молоді особово-орієнтованої допомоги у виявленні і розвитку здібностей і схильностей, професійних і пізнавальних інтересів у виборі професії, а також формування потреби і готовності до праці в умовах ринку, багатоукладності форм власності і підприємництва. Вона реалізується через навчально-виховний процес, позаурочну і позашкільну роботу з учнями.

Одеський  професійний ліцей технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» співпрацює з Інформаційно-методичним центром Департаменту освіти і науки Одеської міської ради, Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів.

Спільна робота педагогічних працівників системи професійно-технічної освіти та загальноосвітніх навчальних закладів спрямована на вирішення проблеми свідомого вибору випускниками шкіл майбутньої професії, формування і розвиток якостей, необхідних для кваліфікованих робітників.

Переглянути матеріали науково-практичної конференції «Інтеграційні процеси в сфері професійної освіти для створення єдиного освітнього простору професійно-технічних і загальноосвітніх навчальних закладів».

  

Запрошуємо на навчання за професіями: 

         

          На базі 9 класів

          На базі 11 класів

 Детальніше: дивіться на сайті Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національного педагогічний університет імені К.Д. Ушинського»: http://www.nlicey.com.ua/

 


«    Август 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031